Zarflar

Diplomat, başlıklı, torba, özel zarf tasarımı ve basımı Ankara ve Konya'da tam burada

   ozel siyah buklet kurumsal zarf basimi matbaa fiyat ankara konyadiplomat torba kagit zarf basimi ankara konya reklam ajansi matbaa

Firmamız Ankara ve Konya’da zarf, tasarım ve matbaa basım hizmetleri sunar. Size özel kurumsal kimliğinizi yansıtan özel zarf tasarımları reklam ajansımız tarafından hazırlanmakta, zarfların basımı matbaamızda yapılmaktadır. Görsel tasarımlarla matbaa basımı yapılan zarflar, gizlemek, korumak, arşivlemek, taşımak vb. amaçlarla materyallerin konulduğu, kağıttan üretilen ve özel tutkallı bir kapağa sahip ambalaj - paketleme ürünleridir. Zarflar gerek iş hayatında gerekse günlük hayatta sıklıkla kullanılır. Tasarım ve matbaa basım şekline göre farklı türleri mevcuttur. Zarflar posta gönderim işlerinde kullanıldığı gibi sunum veya arşivleme amaçlıda kullanılabilmektedir.

Zarflar, boyut ve kağıt türü olarak farklı seçeneklerle sunulur. İş hayatımızda genellikle diplomat diye tabir edilen ince uzun zarflar ve torba zarflar sıklıkla kullanılır. Tasarımı ve matbaa basımı yapılacak zarflar ve içine koyacağınız dokumanların boyutlarına ve ağırlıklarına göre seçilmelidir. Zarflar taşıma, koruma, saklama özelliklerinin yanı sıra günümüzde kurumsal kimliği ifade eden görsel reklam alanlarıdır. Firma veya kişilerin iletişim bilgileri, logoları veya özel reklam tasarımları zarflar üzerine matbaa basımı yapılabilir. Fabrikasyon olarak üretilen ve hazır olarak satılan zarflar üzerine dilediğiniz bilgiler yer alacak şekilde tasarım hazırlanarak matbaa basımı yapılır. En çok kullanılan standart ölçülerde olan zarflar zarf üretim firmaları tarafından üzerine hiçbir yazı vb bilgi olmadan boş şekilde üretilir. İstediğiniz bilgileri içeren tasarımlar grafik tasarımcılar tarafından hazırlanır ve bu tasarımlar matbaalarda zarflar üzerine basılır. Standart ölçüler dışında istediğiniz ölçülerde kullanabileceğiniz özel üretim zarflarını basımı ve üretimi yapılması mümkündür. Fakat bu zarflar gerek üretim adetlerinin fazla olması gerektiği, gerek diğer zarflara göre daha maliyetli olduğu için çok fazla tercih edilmez.

Zarf, antetli kağıt, kartvizit, fatura gibi kurumsal kimliğin parçalarını oluşturan görsel materyallerin tamamı bir tasarım çizgisine sahip olmalıdır. Farklı ürün türlerinde kullanılan tasarımlar her zaman ürün ve marka kimliğini ön plana çıkarmalı, onu hatırlatmalıdır. Bir zarf içine konulacak antetli kağıt, fatura vb. dokümanların her birinin birbirinden bağımsız tasarımlara sahip olması hem görsel olarak karmaşıklığa sebep olacak hem de marka üzerinde algı karmaşası yaratacaktır.

Diplomat zarflar şirketlerin, firmaların yazışma ve posta işlerinde sıklıkla kullanılır. İçindeki evrakın görünmesini sağlayan özel şeffaf pencereli zarf modelleri de mevcuttur. Yazışma, posta işlemlerindeki evrakları koymak için kullanılan zarflar bir A4 kağıdın içine sığacağı şekildedir. İnce uzun dikdörtgen bir forma sahip olar bu zarflar kendi içinde diplomat zarf, pencereli diplomat zarf, buklet zarf, pencereli buklet zarf olmak üzere gruplara ayrılır. Pencereli buklet zarf, normal buklet zarf diplomat zarfa göre biraz daha küçük bir ölçüye sahiptir.

Zaflar boyut olarak tasnif edildiği gibi kağıt türüne göre de tasnif edilir. 1. hamur, formula, kraft, çaycuma standart üretim zarflarda kullanılan kağıt çeşitleridir. Bunun yanı sıra davetiye tebrik kartları gibi kullanımlar için özel dokulu kağıtlardan üretilmiş zarf çeşitleri mevcuttur. Zarfların kapakları farklı yapıştırma seçenekleri ile sunulur. tutkalsız, tutkalı, silikonlu olmak üzere yapıştırma seçenekği mevcuttur. A4, A5, dikdörtgen, kare buklet, diplomat, torba, pencereli, veya özel boyutlarda zarf basımı yapılabilmektedir.


zarf grafik tasarim hizmetleri Ankara ve KonyaZarf Tasarımı

Reklam ajansımız bünyesinde ihtayacınıza özel seçeneklerle zarf tasarım hizmeti sunulmaktadır. Ankara ve Konya'da zarf tasarımları reklam ajansımız bünyesinde tasarımcılarımızca hazırlanır. Standart ölçülerdeki zarflar üzerine basılmak üzere hazırlanan tasarımların yanısıra ihtiyacınıza özel boyut ve özelliklerde zarfların üretimi içinde grafik tasarım çalışmaları yapılmaktadır.


zarf matbaa basımı baskısı Ankara Konya

Zarf Matbaa Baskısı

Zarflar üzerine fotoğraf ve görsel tasarımlar renkli şekilde basılabilir. Ankara ve Konya matbaalarımızda zarf basımı ve üretimi yapılmaktadır. Matbaa basım ve üretim teknikleri konusunda deneyimli tasarımcılarımızca hazırlanan zarfların matbaa basımı uluslararası renk yönetim sistemine uygun şekilde kurumsal renklerinizi birebir yansıtacak özel pantone renk kodları ile yapılır.


zarf tasarım matbaa basım baskı fiyatları Ankara KonyaZarf Tasarım ve Matbaa Baskı Fiyatları:

Zarfların, matbaa basım ve tasarım fiyatları, boyut, adet, kağıt çeşidi, baskı şekli vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. Müşteri temsilcilerimiz tarafından istediğiniz özellikteki zarf tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturmaktadır. Online fiyat teklif formu üzerinden istediğiniz işin özelliklerini yazarak zarf tasarımı ve basımı için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. .

 


Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım.

Reklam çalışmalarınız için sizi dinlemeye ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaya hazırız.
İhtiyacınız olan reklam çalışmalarınıziçin bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.
 

 

Zarf Nedir?

İçine gizlemek, korumak, arşivlemek, taşımak vb. amaçlarla materyallerin konulduğu, kağıttan üretilen ve özel tutkallı bir kapağa sahip ambalaj - paketleme ürününe zarf denir. Günümüzde çok farklı ihtiyaçlara yönelik kullanılmakta olan zarflar firmaların kurumsal kimliklerini taşıyan ve yansıtan reklam ve tanıtım aracıdır. Zarft çeşitleri kullanım ve üretim şekline göre farklılık gösterir.

Zarf Tasarımı Nasıl Olmalı?

Zarfların kullanım alanına göre boyut, kağıt, yapışma şekli değişiklik gösterir. Zarflar üzerinde yer alacak görsel tanıtım reklamları sade biçimde marka ve ürün kimliğini vurgulamalıdır. Farklı amaçlar için (arşivleme, taşıma, mektup, reklam vb.) amaçlarda kullanılacak zarflar içinde üzerine görsel tasarımlar hazırlanarak bastırılabilir. Davetiye, tebrik vb. zarflara varak yaldız baskıları yapılabilir.

Zarf Çeşitleri Nelerdir?

Zarf çeşitleri; mekanize zarflar, dosya zarflar, körüklü zarflar, diplomat zarflar, torba zarflar, kare zarflar, buklet zarflar, exspress torba zarflar, renkli zarflar, hava yastıklı zarflar, poşet zarflar, davetiye zarfları, özel üretim zarflardır. Kullanım alanlarına göre tasnif edilen bu zarflar, I. hamur, formula, kraft, çaycuma, kuşe, özel dokulu kağıt, karton türlerinden farklı kalınlıklardaki kağıtlarlü üretilir.

/REKLAM%20TANITIM%20HİZMETLERİ
FERHAT ALTAY Creative Workshop Konya'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Konya'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG%20-%20BROŞÜR%20ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM%20AJANSI%20NE,%20NASIL%20,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA%20İRSALİYE%20BASIMI
Konya anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.