El İlanları

Pratik, ekonomik, reklam çözümleriyle el ilanı tasarım ve matbaa baskı hizmetleri.

   el ilanı tasarımı basımı matbaa fiyatı Ankara Konyael ilanı tasarımı basımı fiyatı Ankara Konya reklam ajansı matbaa

Reklam ajansı matbaa hizmetlerimiz ile Ankara ve Konya'da el ilanı tasarımı, el ilanı basımı, el ilanı fotoğraf çekimi işleriniz için profesyonel hizmetler sunulmaktadır. El ilanı tasarımıları, tasarım ajansımızda ürün ve hizmetlerinize yönelik özel çözümlerle hazırlanır. El ilanlarının matbaa basımı ihtiyacınıza yönelik farklı boyut, kağıt seçenekleriyle matbaamızda yapılarak adresinize teslim edilir.

Ürün, hizmet ve kampanyaların duyurulmasında el ilanı etkili bir reklam aracıdır. El ilanlarının hedef kitle üzerinde etki oluşturabilmesi için tasarımı, matbaa basımı, dağıtımı titiz bir şekilde yapılmalıdır.Varolan veya yeni müşterileri ürün, hizmet ve kampanyalardan haberdar etmenin pazarlama teknikleri açısından önemi büyüktür. Görsel açıdan zengin ve gerekli kısa bilgileri üzerinde taşıyan el ilanları tüketici için bir rehber ışık niteliği taşır, ona yol gösterir. El ilanları kampanya ve ürün duyurularının yanı sıra, markanızın tutunma ve akılda kalması için etkili bir reklam aracıdır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını yönelik her türlü el ilanı tasarımı reklam ajansımız tarafından hazırlanmakta ve son teknoloji ofset baskı makinelerinde Ankara ve Konya'da matbaa baskısı yapılarak müşterilerimize teslim edilmektedir.


el ilanı grafik tasarım hizmetleri Ankara KonyaEl İlanı Tasarımı

Reklam ajansımız bünyesinde ihtayacınıza özel seçeneklerle el ilanı tasarım hizmeti sunulmaktadır. Ankara ve Konya'da el ilanı tasarımları reklam ajansımız bünyesinde hazırlanır. Özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden el ilanı tasarımları deneyimli grafik tasarımcılarımız tarafından sizlere sunulur.


El ilanı fotoğraf çekim hizmetleri Ankara Konya matbaaEl İlanı Fotoğraf Çekimi

Matbaa baskılı görsel reklam araçlarından biri olan el ilanlarının tasarımında kullanılanacak fotoğraf ve görsellerin temini için  profesyonel fotoğraf çekim hizmetinimiz vardır. Ürün, hizmet, mekan fotoğraf çekimleriniz için Konya ve Ankara'da profesyonel ekip ve ekipmanlarla el ilanı için fotoğraf çekimi yapılmaktadır.


el ilanı matbaa basımı ve baskısı Ankara KonyaEl İlanı Matbaa Baskısı

Tasarım çalışmaları reklam ajansımızda hazırlanan el ilanlarının baskısı Ankara ve Konya matbaalarında yapılır. El ilanı baskı işlerinizin tüm üretim aşamaları titizlikle takip edilir. El ilanı çalışmalarınız baskısı renk denetimli, bilgisayarlı kontrol sistemine sahip matbaa makinelerinde yapılır. Cilt ve baskı sonrası üretim işlemleri tamamlarak adresinize teslim edilir.


el ilani tasarım matbaa baskı fiyatlarıEl ilanı Tasarım ve Matbaa Baskı Fiyatları:

El ilanı fiyatları; boyut, kağıt, adet, sayfa sayısı gibi baskı ve tasarım fiyatını etkileyen değişken üretim parametreleri nedeni ile işe özel fiyat teklifleri ile belirlenir. El ilanı tasarım ve matbaa basım işleriniz için online fiyat teklifi bölümünden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 

 


Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım.

Reklam çalışmalarınız için sizi dinlemeye ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaya hazırız.
İhtiyacınız olan reklam çalışmalarınıziçin bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.
 

 

El ilanı Nedir?

Broşür bir firmanın ürün veya hizmetlerinin için tanıtımı için kullanılan kağıt üzerine baskılı reklam ve tanıtım aracıdır. Tasarımı grafik tasarımcılar tarafında hazırlanır. Baskısı matbaalar tarafından yapılır. Firmamız Konya ve Ankara'da broşür tasarım ve baskı hizmetlerini profesyonel bir hizmet anlayışı ile sizlere sunmaktadır. Hizmetler  veya ürünler hakkında bilgiler sunan,  çok sayfalı olmayan bilgilendirme ve pazarlama ürünleridir. Kataloglara göre daha az sayfalı ve genellikle tek bir ürün veya hizmete yönelik olarak hazırlanan reklam araçlarıdır. Broşürler kataloglar kadar uzun ve kapsamlı üretim sürecine sahip olmayan hızlı hazırlanıp çok sayıda bastırılıp farklı dağıtım kanallarıyla dağıtımı yapılabilen ürünlerdir.  Broşürler reklam faaliyetlerinde tutundurma ve akılda kalma süreçlerinde de etkili bir biçimde kullanılır.

El ilanı Tasarımı Nasıl Olmalı?

Farklı, özgün ve ilginç olmalıdır. Öncelikle her ne kadar iyi tasarımlar kaliteli baskılardan bahsetsekte, başarılı kampanyalar her zaman satışlarınız üzerinde olumlu etkiler yaratır. El ilanı tasarımı hazırlanırken bir ürün veya kampanyaya yönelik cezbedici içerikten oluşmalıdır. Kısa olmalıdır ve en önemlisi açık olmalıdır. Amaç, yoğun rekabet ortamında tüketicinin rakiplerinizle sizi kıyaslama yapacağı zaman, onu size doğru meylettirmek ve aklına girmek olmalıdır. Bir el ilanı sizin pizzanızın lezzetini anlatamaz. Fakat iyi bir pizza fotoğrafı insanın acıkma güdüsünü tetikleyebilir. İşte el ilanları da tasarlanırken sizi siz gibi anlatacak bilgiler içermeli, metinler sadeleştirilerek ve herkesin anlayabileceği şekilde kullanılmalıdır. Çok fazla ürün ve hizmeti anlatma çabası ile mesaj karmaşasından kaçınılmalıdır.

El ilanı Çeşitleri Nelerdir?

El ilanları küçük ölçülerde tasarlanıp yüksek adetli matbaa basımı yaptırılarak kullanılmadır. El ilanı ölçülerinde 14x20 cm, 21x29.7 cm , 10x14 cm , 10x21 cm en çok tercih edilen ölçülerdir. El ilanları maliyetlerini düşük tutmak amacıyla düşük gramaj diye tabir edilen 90, 135, 175 gr kağıtlara bastırılmalıdır. Eğer bu kağıtların ince kaldığı düşünülürse 200 – 250 gr kağıtlarda kullanılabilir. El ilanlarını çeşidine göre farklı katlama seçenekleri mevcuttur. Özel tekniklerle farklı ölçü ve şekillerde el ilanı baskısı matbaalarca yapılabilmektedir. El ilanı kağıdı olarak kuşe ve I. Hamur kağıt kullanılarak matbaa baskısı yapılabilir. Tercihe göre el ilanları tek renk baskılı 2 renk baskılı ve çok renkli şekilde matbaalarda basılabilir.

.

/REKLAM%20TANITIM%20HİZMETLERİ
FERHAT ALTAY Creative Workshop Konya'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Konya'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG%20-%20BROŞÜR%20ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM%20AJANSI%20NE,%20NASIL%20,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA%20İRSALİYE%20BASIMI
Konya anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.