Dönkartlar

Farklı ihtiyaçlara özel çözümlerle dönkart tasarımı ve matbaa basımı.

   donkart basimi baskisi uretimi imalati ankara konya firma matbaa reklam ajansidonkart basimi baski fiyat uretimi imalati tasarimi ankara konya matbaa

Firmamız matbaalarında Ankara ve Konya'da dönkart tasarımı, matbaa basımı, üretimi hizmetleri sunar. Dönkartlar, tasarım ajansımızda ürün ve hizmetleriniz için özel olarak tasarlanır. Dönkartların matbaa basımı ve üretimi ihtiyacınıza yönelik farklı boyut, sıvama, kağıt ve karton seçenekleriyle matbaamızda yapılır.

Dönkartlar açık hava ve iç mekan reklam araçlarından biridir. Dönkartlar mukavva, mikrodalga, karton gibi kalınlığa sahip materyaller üzerine sıvama yapılarak üretilir. Dönkartlar yuvarlak, kare veya özel kesim şeklinde olabilir. Kullanım alanına göre özel laminasyon uygulamaları yapmak mümkündür. Dönkartlar yapışkanlı şeffaf asma aparatı ile kolay uygulanabilir bir yapıya sahiptir. Açık hava veya iç mekandan kullanmak için tüm dönkart tasarımları reklam ajansımız tarafından hazırlanır.


dönkart grafik tasarım hizmetleri Ankara KonyaDönkart Tasarımı

Firmamız Ankara ve Konya'da afiş - poster tasarımı, matbaa basımı, afiş - poster fotoğraf çekimi hizmetleri sunar. Afiş ve posterler, tasarım ajansımızda ürün ve hizmetleriniz için özel olarak tasarlanır. Afiş ve posterlerin matbaa basımı ihtiyacınıza yönelik farklı boyut, kağıt seçenekleriyle matbaamızda yapılır. İç mekan ve dış mekan çalışmalar için dijital afiş poster baskısı hizmetimiz bulunmaktadır.


dönkart fotoğraf çekim hizmetleri Ankara Konya matbaaDönkart Fotoğraf Çekimi

Matbaa baskılı görsel reklam araçlarından biri olan afiş ve posterlerin tasarımında kullanılanacak fotoğraf ve görsellerin temini için  profesyonel fotoğraf çekim hizmetimiz vardır. Ürün, hizmet, mekan fotoğraf çekimleriniz için Konya ve Ankara'da profesyonel ekip ve ekipmanlarla el ilanı için fotoğraf çekimi yapılmaktadır.


dönkart matbaa basımı ve baskısı Ankara KonyaDönkart Matbaa Baskısı

Tasarım çalışmaları reklam ajansımızda hazırlanan afiş ve posterlerin baskısı Ankara ve Konya matbaalarında yapılır. Afiş Poster baskı işlerinizin tüm üretim aşamaları titizlikle takip edilir. Afiş ve poster çalışmalarınız baskısı renk denetimli, bilgisayarlı kontrol sistemine sahip matbaa makinelerinde yapılır. Cilt ve baskı sonrası üretim işlemleri tamamlarak adresinize teslim edilir.


dönkart tasarım matbaa baskı fiyatlarıDönkart Tasarım ve Matbaa Baskı Fiyatları:

Afişlerin, posterlerin baskı ve tasarım fiyatları, boyut, adet, kağıt çeşidi, baskı şekli vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. Müşteri temsilcilerimiz tarafından istediğiniz özellikteki afişin tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online teklif formu üzerinden istediğiniz işin özellikleri yazarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz  en kısa sürede fiyat teklifinizi hazırlayarak sizi bilgilendirecektir.

 


Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım.

Reklam çalışmalarınız için sizi dinlemeye ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaya hazırız.
İhtiyacınız olan reklam çalışmalarınıziçin bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.
 

 

Dönkart Nedir?

Belirli ürün, hizmet veya kampanyaların ilanında kullanılan özel şekil ve forma sahip kullanım alanına genellikle asılarak kullanılan çift yüzlü reklam aracına dönkart denir. Ösel şekil ve formlarda üretilebilir. Tasarımı grafik tasarımcılar tarafından yapılır. Üretimi ve basımı matbaalar yapar. Markaların tanınmma sürecinde etkin bir reklam aracıdır. Daha çok perakende sektöründe son kullanıcıya ulaşmak amacıyla kullanılır. Fiyatları adet ve şekile göre değiştenlik gösterir.

Dönkart Tasarımı Nasıl Olmalı?

Dönkartlar belli bir ürün kampanya veya markaya yönelik hatırlatıcı veya yönlendirici olarak kullanılan uzun soluklu reklam araçlarıdır. Bu yüzden dönkart tasarımları hazırlanırken yazı puntoları büyük kullanılmalı, fotoğraflar sade ve dikkat çekici olmalıdır. Dönkartlar özel kesim teknikleriyle farklı şekiller verilerek tasarlanmalıdır. Dönkart tasarımları genellikle hatırlatıcı ve tekrarlayıcı reklam ürünledir. Bir tv, radyo veya basın reklamının, hatırlatıcısı olarak görev yapar. Bu yüzden dönkart tasarımlarında odak noktası, marka, görsel ve slogandır.

Dönkart Çeşitleri Nelerdir?

Dönkartlar belirli kalıplara sahip olmamakla birlikte mukavva üstüne sıvamalı, kartonet, veya foto blok sıvamalı olarak kağıt türü ve cilt biçimine göre sınıflandırılabilir. Dönkartlar çift yüz baskılı karton veya mukavva üzerine sıvama şeklinde üretilir. Dönkart basımı yapılırken kullanılacağı alan ve mekan uygun biçimde kağıt tercihi yapılmalıdır. Tasarıma göre özel kesim bıçakları hazırlanıp farklı formlarda dönkartlar yapılabilmektedir.

/REKLAM%20TANITIM%20HİZMETLERİ
FERHAT ALTAY Creative Workshop Konya'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Konya'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG%20-%20BROŞÜR%20ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM%20AJANSI%20NE,%20NASIL%20,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA%20İRSALİYE%20BASIMI
Konya anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.