Broşürler

İhtiyacınıza özel broşür tasarımları, hızlı ve kaliteli matbaa baskısıyla tanışma zamanı

   brosur tasarimi matbaa baskısı fiyati üretimibroşür tasarımı basımı Ankara Konya matbaa reklam ajansı

Reklam ajansı matbaa hizmetlerimiz ile Ankara ve Konya'da broşür tasarımı, broşür basımı, broşür fotoğraf çekimi işleriniz için profesyonel hizmetler sunulmaktadır. Broşürleriniz tasarımıları, tasarım ajansımızda ürün ve hizmetlerinize yönelik özel çözümlerle hazırlanır. Broşürlerin matbaa basımı ihtiyacınıza yönelik farklı boyut, cilt ve kağıt seçenekleriyle matbaamızda yapılarak adresinize teslim edilir.

İyi hazırlanan bir broşür tasarımı marka ve ürün tanıtımı açısından her zaman kazandırır. Karmaşık ve kalabalık broşür tasarımları algılama ve inceleme açısından sorunlara sebep olur. Hedef kitleyi yönlendirecek, ürün ve hizmet hakkında net bilgiler sunacak broşür tasarımı hazırlamak size avantajlar sağlar. Grafik tasarım çalışmaları titizlikle hazırlanan broşürlerin matbaalarda basımıda kaliteli bir şekilde yapılmalıdır ki tasarım çalışmalarınız heba olmasın ve zaman kaybı yaşamayın.

Yanlış tasarım tercihleri ve hedef kitlesine hitap etmeyen bir bakış açısı ile hazırlanan broşür tasarımları, etkili bir reklam aracı olmaktan çok uzaktır. Üretim ve tasarım kuralları gözardı edilerek yapılan çalışmalar, hem paranızın hem zamanınızın boşa gitmesine sebep olur, rakiplerinizi bir adım öne çıkarır.

Özgün broşür tasarımları hazırlamak tasarımcı olarak deneyim gerektirir. Ön inceleme ve araştırmalar, görsel ve metinlerin yerleşimindeki denge, mesleki tecrübe ve müşteri isteklerinin harmanlanmasıyla oluşan özgün tasarımlar kaliteyi en önemliside etkili reklamı ortaya koyar. Broşür tasarımları hedef kitlesine hitap edecek görsel ve tipografik tasarım ögelerini taşımalıdır. Firma, ürün ve hizmet hakkında güven duygusu oluşturmalıdır. Ürün ve hizmetin pazarlanmasındaki üstünlükleri, rakiplerinden farkları ortaya konulurken benzerlikten uzak durulmalı markanın kimliğini ortaya koyabilmelidir. Tüm bu detaylara dikkat edilerek hazırlanan broşürlerin tasarımları son aşamada yani broşürün matbaa basımı aşamasında kağıt, cilt, baskı sonrası görselliği arttıracak özel lokal uygulamaların seçimininde doğru yapılmasıyla hem tasarımsal olarak kaliteli broşürlere hem de matbaa baskısı olarak kaliteli ürünler elde edilir

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını yönelik her türlü broşür tasarımı reklam ajansımız tarafından hazırlanmakta ve son teknoloji ofset baskı makinelerinde Ankara ve Konya'da matbaa baskısı yapılarak müşterilerimize teslim edilmektedir.


brosur grafik tasarim hizmetleri Ankara  Konya Broşür Tasarımı

Reklam ajansımız bünyesinde ihtayacınıza özel seçeneklerle broşür tasarım hizmeti sunulmaktadır. Ankara ve Konya'da broşür tasarımları reklam ajansımız bünyesinde hazırlanır. Özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden broşür tasarımları deneyimli grafik tasarımcılarımız tarafından sizlere sunulur.


broşür fotoğraf çekimi profesyonel stüdyo hizmetleri Ankara KonyaBroşür Fotoğraf Çekimi

Matbaa baskılı görsel reklam araçlarından biri olan broşürlerin tasarımında kullanılanacak fotoğraf ve görsellerin temini reklam ajansımızca profesyonel fotoğraf çekim hizmetleriyle sizlere sunulur. Ürün, hizmet, mekan fotoğraf çekimleriniz için Konya ve Ankara'da profesyonel ekip ve ekipmanlarla broşür fotoğraf çekimi yapılmaktadır.


broşür matbaa basımı baskısı üretimi fiyatı Ankara KonyaBroşür Matbaa Baskısı

Tasarım çalışmaları reklam ajansımızda hazırlanan broşürlerin baskısı Ankara ve Konyamatbaalarında yapılır. Broşür baskı işlerinizin tüm üretim aşamaları titizlikle takip edilir. Broşür çalışmalarınız baskısı renk denetimli, bilgisayarlı kontrol sistemine sahip matbaa makinelerinde yapılır. Cilt ve baskı sonra üretim işlemleri tamamlarak adresinize teslim edilir.


Broşür tasarım fiyatı broşür matbaa baskı fiyatı Ankara KonyaBroşür Tasarım ve Matbaa Baskı Fiyatları:

Broşür fiyatları; boyut, kağıt, adet, sayfa sayısı gibi broşür baskı ve tasarım fiyatını etkileyen değişken üretim parametreleri nedeni ile işe özel fiyat teklifleri ile belirlenir. Broşür tasarım ve matbaa basım işleriniz için online fiyat teklifi bölümünden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 

 


Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım.

Reklam çalışmalarınız için sizi dinlemeye ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaya hazırız.
İhtiyacınız olan reklam çalışmalarınıziçin bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.
 

 

Broşür Nedir?

Broşür bir firmanın ürün veya hizmetlerinin için tanıtımı için kullanılan kağıt üzerine baskılı reklam ve tanıtım aracıdır. Tasarımı grafik tasarımcılar tarafında hazırlanır. Baskısı matbaalar tarafından yapılır. Firmamız Konya ve Ankara'da broşür tasarım ve baskı hizmetlerini profesyonel bir hizmet anlayışı ile sizlere sunmaktadır. Hizmetler  veya ürünler hakkında bilgiler sunan,  çok sayfalı olmayan bilgilendirme ve pazarlama ürünleridir. Kataloglara göre daha az sayfalı ve genellikle tek bir ürün veya hizmete yönelik olarak hazırlanan reklam araçlarıdır. Broşürler kataloglar kadar uzun ve kapsamlı üretim sürecine sahip olmayan hızlı hazırlanıp çok sayıda bastırılıp farklı dağıtım kanallarıyla dağıtımı yapılabilen ürünlerdir.  Broşürler reklam faaliyetlerinde tutundurma ve akılda kalma süreçlerinde de etkili bir biçimde kullanılır.

Broşür Tasarımı Nasıl Olmalı?

Günümüz reklam koşullarında firmaların bir çoğu ürün ve hizmetlerini duyurmak amacıyla broşürleri kullanmaktadır. Öncelikle broşürler sade ve görsel açıdan kaliteli bir görünüm sergilemelidir. Ürün veya hizmet hakkında detaylara takılmadan, cezbedici ve farkları ortaya koyan bilgiler sunulmalıdır. Ürün hedef kitlesinin sorularına cevap vermeli, müşterinin aklında soru işareti veya kıyaslamaya yer bırakmamalıdır. Müşterilerinizin size ulaşacağı adres ve iletişim bilgilerine yer verilmelidir. Bir broşür tasarımı içeriği ne olursa olsun fazlalıklardan arındırılmalı ve yazıya boğulmamalıdır. Broşür boyutları dağıtım kanalları göz önünde bulundurularak belirlenmelidir. Özel lokasyon ve matbaa baskı uygulamalarıyla dikkat çekici kılınmalıdır. Müşterileri cezbedecek kampanya veya indirimli fiyatlara yer verilmelidir.

Broşür Çeşitleri Nelerdir?

Broşür çeşitleri genel bir kısıtlama yapmaksızın her ebat ve ölçüde tasarlanabilir. Boyutları belirlemede en önemli unsur eldeki içerik, baskı giderleri ve dağıtım yollarıdır. Posta kutularına dağıtılacak bir broşür için A4 boyutunda tasarımlar yapmak gereksiz ve kullanışsız olacaktır. Broşürler cilt tipine göre; tel dikişli ve katlamalı biçimde olabilir. Boyutlarına göre en çok kullanılan broşür çeşitleri ise A4 ve A5 broşürlerdir. Bu standart broşür ebatları dışında özel form ve özel kesimle şekillendirilmiş broşürler basılabilir. Broşürler isterseniz kuşe isterseniz I. hamur kağıtlara baskı yapılabilir. Ürün veya hizmelerin tanıtımı için kullanılan broşürlerle özel matbaa baskıları ve baskı sonrası uygulamaları ile dikkat çekici tasarımlar oluşturulabilir. En çok tercih edilen cilt şekli katlamalı ve tel dikişli cilt şeklidir.

Broşür çeşitleri genel bir kısıtlama yapmaksızın her ebat ve ölçüde tasarlanabilir. Boyutları belirlemede en önemli unsur eldeki içerik, baskı giderleri ve dağıtım yollarıdır. Posta kutularına dağıtılacak bir broşür için A4 boyutunda tasarımlar yapmak gereksiz ve kullanışsız olacaktır

Broşürler cilt tipine göre; tel dikişli ve katlamalı biçimde olabilir. Boyutlarına göre en çok kullanılan broşür çeşitleri ise

  1. 21x29.7 cm, broşürler sayfa sayısı değişir
  2. 14.8.x21 cm, broşürler  sayfa sayısı değişir
  3. 10.x14 cm, broşürler  sayfa sayısı değişir
  4. 10x21 cm Tek kırım  4 sayfa broşür
  5. 10x21 cm 2 kırım 6 sayfa broşür
  6. 16x16 cm broşürler
  7. 22x22 broşürler
  8. 33x35 cm broşürler
  9. Bu standart broşür ebetları dışanda özel form ve özel kesimle şekillendirilmiş broşürler basılabilir

 Reklam ajansı matbaa hizmetlerimiz ile Ankara ve Konya'da broşür tasarımı, broşür basımı, broşür fotoğraf çekimi işleriniz için profesyonel hizmetler sunulmaktadır. Broşürleriniz tasarımıları, tasarım ajansımızda ürün ve hizmetlerinize yönelik özel çözümlerle hazırlanır. Broşürlerin matbaa basımı ihtiyacınıza yönelik farklı boyut, cilt ve kağıt seçenekleriyle matbaamızda yapılarak adresinize teslim edilir.

/REKLAM%20TANITIM%20HİZMETLERİ
FERHAT ALTAY Creative Workshop Konya'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Konya'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG%20-%20BROŞÜR%20ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM%20AJANSI%20NE,%20NASIL%20,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA%20İRSALİYE%20BASIMI
Konya anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.