Biz Kimiz?

Ferhat Altay Reklam Ajansı Ne İş Yapar?

 Konya'da faaliyet gösteren Ferhat Altay Reklam Ajansı, reklam, tanıtım alanlarında müşterilerine tek noktadan tam hizmet prensibiyle çalışır. Yerel ve ulusal markalara reklam hizmeti sunan bir firmadır.
 
Ferhat Altay Reklam Ajansı farklı sektörlere ait hizmetleri tek noktadan sunarak müşterilerinin reklam çalışmalarını yürütmeyi, tek nokta denetimiyle kaliteli hizmet standardı oluşturarak  minimum zaman  ve maliyetle ürün-hizmet satışını hedefler. Reklam ve tanıtım alanında 10 yıldır edindiği tecrübeleri müşterileriyle paylaşarak markalar oluşturur.
 
Ferhat Altay Creative Workshop butik ajans hizmeti sunar. Firmaların veya şahısların reklam ve tanıtımla ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla çalışır, kurumsal yapısını bu biçimde oluşturmuştur. Geniş ürün ve hizmet yelpazesi sayesinde müşterilerine farklı seçenekleri sunarak harcamalarını doğru alanlara yönlendirir. Müşteri odaklı çalışmalar yaparak taleplerinize paralel farklı çözüm önerileri üretir.
Tek noktadan tekmilibirden hizmet prensibiyle çalışan reklam ajansımız müşterilerinin reklam çalışmalarının tasarımından üretimine  her noktada çözüm ortağı olmak için çalışır

Ferhat Altay Creative Workshop  Nasıl Çalışır?

Önce dinlemek;
İşinizi sizden daha iyi kimse bilemez. İyi bir iletişim stratejisi için sizi dikkatle dinler olan ve olması gereken için teşhis koyarız.

Tek noktadan tam çözüm;
Her müşteri için özel çözümler vardır. Her soruna ve soruya bir çözüm bulmak için çalışırız.

Derde derman olmaksa amaç;
Biz en büyük ajans değiliz. Ama bizden büyük ajansların sağladığı her hizmeti sunarız. Farkındalık, ciddiyet, sahiplenme, pratik çözüm, yetenek, büyüklükle orantılı değildir.

Gerektiği kadar;
Reklam için çok para harcatmak için çalışmayız. Aslolan doğru bütçeyi doğru reklam için kullanmaktır. Bizde her keseye göre bir çözüm vardır.

Kişileri değil işimizi severiz;
Bizim için müşteri ayrımı yoktur. Müşteri pörföyümüz farklı ticari kapasitelere sahip işletmelerden meydana gelir. Mahallemizin sucusu ile 500 personelli X A.ş. bizim için aynı öneme sahiptir. Çünkü kaliteli hizmeti herkes hak eder.

Ertesi güne logo ve tasarım üretmiyoruz;
Hemen yarına yetişecek bir logo yada kartvizite ihtiyacınız varsa internet veya iyi word bilen bir arkadaşınızdan yardım isteyin. Farkındalık yaratan hizmetler rafta duran bir mal değildir. Emek ve zaman ister. Hiç olmayan reklam kötü olandan daha iyidir.

Reklam Ajansımızın Hizmet Alanları:

 • Reklam fotoğrafçılığı,
 • Grafik tasarım,
 • Matbaa basım hizmetleri,
 • Medya planlama-satın alma,
 • Multi-medya,
 • Web sitesi, E-ticaret, Sosyal medya yönetimi,
 • Promosyon ürünleri.
 • Reklam Ajansımızın Ticari İlkeleri :

 • UYARI: Bu kısımda yazılan her ilkeyi benimser, yaşar, ve uygularız.
 • Hiçbir iş için boş vaatte bulunmaz, yan çizmez, bir yere kaçmayız.
 • Doğrularda ısrarcı olmayı, yanlışlardan ders almayı biliriz.
 • Her işten 'hakkını almayı' bilir, hakkı olmayanı istememeyi de!.
 • Her eylemimizde karşı tarafa değer katmayı ve fark yaratmayı hedefleriz.
 • Beğenilerin farklı olduğunun bilincinde olarak herkesi memnun edemeyebiliriz. Bu bir mazeret değil özürdür.
 • Bilgilerimizi, deneyimlerimizi paylaşmaktan çekinmez, bunlar için ek ücret talep etmeyiz.
 • Kendi kalite standardına uymayan işe imzamızı atmayız, müşterimize satmayız.
 • Yerinde saymaz, yeniliklerin takipçisi, talepçisi ve tedarikçisidir. Biz buna 3T diyoruz.
 • İşin mutfağından servisine kadar herkesle kendimiz muhatap oluruz, muhafız kabul etmeyiz.
 • Müşterilerimiz parasını harcamayı severiz, ama gerekli yerde ve daha fazlasını kazandırmak için.
/REKLAM%20TANITIM%20HİZMETLERİ
FERHAT ALTAY Creative Workshop Konya'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Konya'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG%20-%20BROŞÜR%20ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM%20AJANSI%20NE,%20NASIL%20,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA%20İRSALİYE%20BASIMI
Konya anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.